Informace o nás

Nabízíme ubytování v soukromí (v malém městečku Mimoň) s názvem Letní byt ve stylu "prázniny u babičky".

Samostatný pokoj s kuchyní, WC + koupelna se sprchovým koutem.

Maximální počet osob 5. V pokoji jsou 3 lůžka+ možnost přistýlky, noční stolky, toaletka se zrcadlem a taburet. Velké skříně - společné. Čtvrté lůžko v kuchyni. . Z okna kuchyně je nádherný pohled přes Mimoň na místní dominantu vrch Ralsko a se zříceninou hradu.

Bližší informace o historii najdete v Zajímavostech kraje:-). Střípky z historie Mimoně, Máchova kraje a Podralska i jejich okolí.

Z ložnice se s jednoho okna podíváte přes vršek třešně srdcovky na město Mimoň a z druhého do zeleně.

Poloha je veskrze výhodná: 300m z kopce centrum města Mimoně, 300m doleva nádraží (vlaky jezdí každou hodinu na obě strany), do lesa stačí přejít koleje a louku cca 10-15minut. Les za městskou částí Slovany je hotový houbařský ráj. Ke  mimoňskému kostelu Sv. Petra a Pavla je to kousek přes křižovatku a na dostihovou dráhu, co by kamenem dohodil a zbytek došel.

Máchovo jezero v dojezdové vzdálenosti. Druhá největší obec České republiky Ralsko Vám může nabídnout cyklostezky, přírodu a v neposlední řadě Stálou expozici pyrotechniky https://www.expozice-ralsko.estranky.cz/, nálezů ve vojenském prostoru Ralsko po odchodu sovětských vojsk v roce 1991.

 

 

A další možnost je celoroční pronájem zahrady. Zahrada se nachází v příjemné lokalitě, nejstarší části Mimoně. Je rozdělena na dvě části:

a, spodní část o velikosti cca 170m2 s pískovcovým sklepem a pískovcovou skálou, porostlou stromy, travou, kapradím.

Zde najdete dvě kůlny, jedna na dříví, druhá pod uzamčením např. na zahradní nářadí.

b, vrchní část o rozloze cca 350m2

Voda a elektřina je přivedena k patě pozemku, je možné ji zavést.

Náš web lze dohledat na mnoha internetových portálech a jsme  zařazeni i v programu Dovolená v Česku.

Naše ubytování na Limba.com - Privát Mimoň

 

 

 

 

 

Naši uživatelé

neboli naši hosté. Pro koho je naše milé, vlídné ubytování určeno. Pro rodinku s až 2 dětmi, pro milence, pro partu kamarádů. Pro všechny, kteří mají rádi přírodu (které je v okolí opravdu požehnaně), pro ty, kteří rádi prohánějí kolo (cyklostezky jsou v bývalém vojenském prostoru opravdu luxusní) a pro milovníky historie, protože kraj Vartemberků, pánů z Dubé, Lipé i jiných je památek a historie plný.