Pomoc pro psí útulek Hovorčovice

10.08.2012 14:50

Náš web se rozhodl pomoci psímu útulku Lary v Hovorčovicích a věnovat 5% z každého nákupu na našem webu www.letni-byt.cz na jeho chod.

Pomáhejte s námi, prosím.


Útulek Lary je záchranná stanice pro odchycená a opuštěná zvířata pro Prahu a střední Čechy, provozovaná zkušeným kynologem a milovníkem psů, panem Jiřím Dvořákem.

Fungují již 15. rokem, což je obdivuhodné, úspěšně našli nový domov stovkám psů a o mnoho dalších se každodenně starají za branami útulku. Během této doby si prošli nejedním složitým obdobím, jelikož naprostou většinu potřebných věcí na provoz útulku financují ze své kapsy.. Mnohé obce panu Dvořákovi dluží za odchyty a další jeho služby a samotná obec Hovorčovice, kde se útulek nachází, nepřispívá na jeho provoz ani korunu. Za posledních pár let se úspory natolik ztenčily, že dnes je pan Dvořák prakticky na nule...


Útulek Lary prochází krizí, kterou naposledy zažil v roce 2003 při stěhování se do Hovorčovic. Psi nemají co žrát, posledních pár dní jsou krmeni pouze vařenými těstovinami, a i ty rychle docházejí..:(

Apeluji tedy na Vás všechny s prosbou o pomoc - ať už formou finančního příspěvku, krmiva nebo brigády. Ale samozřejmě nejlépe, pokud víte o někom, kdo by si vzal pejska...;)

* Je možný převod finanční částky na účet: 221459309/0800.

* Pokud darujete krmivo nebo jakékoliv chovatelské potřeby (např. konzervy, granule, piškoty, těstoviny, krmení pro štěňata, čistící prostředky, lopaty, košťata, hřebeny, deky (ne péřové), vodítka, obojky, hračky pro štěňátka aj.), buďte si jisti, že vše s nadšením uvítají a upotřebí.

*Ppo celý rok jsou pak potřebné hobliny (kromě dubu, buku) a mulčovací kůra


Pokud byste měli jakékoliv dotazy, obraťte se, prosím, přímo na útulek. Kontakt: 605 189 844


Za Laryho, pana Dvořáka i sebe Vám moc děkuji.
Záchranná stanice, útulek a ochytová služba LARY
Záchranná stanice pro odchycená a opuštěná zvířata a Odchytová služba LARY pro Prahu a střední Čechy, provozovaná Jiřím Dvořákem. Odchytáváme všechna zvířata (psy, kočky, volně žijící zvířata).
Email: odchyt.lary@seznam.cz
Phone: 605 189 844 NONSTOP