Pojďte k nám na Retro párty ! Klub New York

14.04.2015 21:33

Pojďte k nám na Retro párty !    
Publikováno:  14. dubna 2015    

partyVážení přátelé,
chceme Vás tímto pozvat na 1. Retro Oldies Párty v Mimoňském New Yorku. Tuto akci bychom chtěli pravidelně opakovat každých 6 měsíců. Přijďte se podívat, poslechnout a zatančit na staré šlágry, kdy my jsme ještě byli dětmi. Večerem bude provázet Véna Hegr, který díky dlouholetému hraní na svatbách, firemních večírcích, country rodeu, hospodských tancovačkách, disponuje přehledem v hudbě od let 70´ až po současnost.

Tento večer tedy zazní jména jako Elvis Presley, Beatles, ABBA, Boney M, z českých interpretů Karel Zich, Věra Špinarová, Marie Rottrová, Hana Zagorová, Jiří Korn. Dále americké country např.Alan Jackson, či české country. Rocková muzika jako Olympic, Katapult, Deep Purple, Kiss, AC/DC, ZZ Top, fenomén našich diskoték Michal David, SK hudba Elán, Team, Tublatanka, Peter Nagy.
Dále také rozverné melodie z filmů Pomáda, Hříšný tanec. Nejmladší hudbou budou léta 90´s interprety jako C.C. Catch, Bad Boys Blue, Sandra, Sabrina, Haddaway, Madonna, Michael Jackson.
Hudba, která ve Vás znovu objeví třeba již zapomenutý taneční talent a vzpomenete si na dobu, kdy jsme se měli všichni trochu více rádi a táhli za společný a jeden provaz.
Přijďte tedy nasát tuto atmosféru k nám do New Yorku !